Płyn hamulcowy – NESTE JARRUNESTE

Sprawny układ hamulcowy to podstawa działania każdego z pojazdów. Bez pewności w zakresie ich skuteczności, nie ma mowy o swobodnej jeździe w bezpiecznych warunkach.

Dlatego też, należy regularnie sprawdzać stan techniczny podzespołów, odpowiadających za sprawne hamowanie i co równie istotne, dbać o jakość stosowanych płynów eksploatacyjnych. Jeśli poszukujesz pewnego źródła cieczy tego typu, pochodzących od renomowanego i cieszącego się zaufaniem klientów producenta, to zapraszamy na strony naszego sklepu internetowego. Zajmujemy się dystrybucją olejów, smarów i innych środków chemicznych marki Neste.

Płyn hamulcowy – NESTE JARRUNESTE to jeden z naszych hitów sprzedażowych. Jest to produkt uniwersalny, który z powodzeniem można zastosować w każdym typie hamulców hydraulicznych. Spełnia on wymogi, określone w normach DOT 3, DOT 4 oraz J1703 F. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych produktów, prawidłowy sposób ich przechowywania oraz sprawna wysyłkę. Już dziś zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem.