Neste. Sprawdzona jakość w nowych opakowaniach.

Fińska firma Neste dokonała rebrandingu. Oficjalna nazwa koncernu Neste Oil Oyj zmieniła się na Neste Oyj. Słowo „Oil” nie odzwierciedlało w pełni działalności firmy, z której większość ma na celu wytwarzanie bardziej czystszego ekologicznie paliwa z surowców odnawialnych. Teraz produkty koncernu będą sprzedawane pod marką Neste.

Zaktualizowanie wzornictwa
Tak wyglądają produkty Neste w nowym wzornictwie:

Zmieniono logikę asortymentu, nazwy i opakowania:

 • Etykiety, w tym nowe nazwy produktów
 • Kody EAN
 • Kolor nakrętek
 • Folia pojawiła się na szyjkach wszystkich pojemników olejów
 • Logo Neste zostało wytłoczone na plastikowych pojemnikach
 • Na etykietach pojawił się kod QR

  Oleje silnikowe i przekładniowe są teraz prezentowane w nowych opakowaniach:Złoty – oleje najwyższej klasy zatwierdzone przez wiodących światowych producentów samochodów i sprzętu.
  Srebrny – oleje premium + i oleje premium.
  Niebieski – inne oleje jakościowe.

  Beczka jest teraz jasnozielona.

  Przejrzystość informacji
  Firma Neste postarała się, aby na etykietach znalazły się najważniejsze informacje przekazane w zrozumiały sposób, co powinno pomóc w doborze odpowiedniego produktu.

  Elementy ochronne i wyjaśniające na etykietach

  „Chcieliśmy odnowić wizualnie wygląd zewnętrzny naszych materiałów smarowych, aby ułatwić kierowcom ich życie i wybór właściwego produktu. Nazwy produktów są teraz bardziej zrozumiałe, na etykietach dodano rekomendacje producentów samochodów i kody QR” — Sam Holmberg, z-ca prezesa ds. operacji fińskich w Neste Marketing & Services.

  Dlaczego Neste

 • Symbol NEXBASE™
  Własna technologia produkcji oleju bazowego NEXBASE™ została opracowana przez firmę Neste w Finlandii.Oleje bazowe NEXBASE™ spełniają najwyższe wymogi, stawiane przez oryginalnych producentów techniki OEM. W najwyższym stopniu zapewniają one stabilną wydajność w szerokim spektrum temperatur, a materiały smarowe na ich bazie wytrzymują wymagające warunki eksploatacji, właściwe dla nowoczesnych silników, zapewniając przy tym wspaniałą ochronę przed korozją i zużyciem fizycznym.

  Firma Neste ściśle współpracuje z wiodącymi producentami dodatków, i taka wspólna praca doprowadziła do stworzenia kompozycji materiałów smarowych na bazie olejów bazowych NEXBASE™, które spełniają najbardziej wyśrubowane standardy międzynarodowe API, ACEA i oryginalnych producentów techniki OEM.

  Materiały smarowe Neste dłużej zapewniają bezawaryjną pracę silnika oraz pomagają kontrolować zużycie paliwa.

 • Fińska flaga
  Flaga jako potwierdzenie jakości produkcji. Oleje smarowe opracowane dla trudnych i zmiennych warunków fińskich działają niezawodnie w ekstremalnych temperaturach i wytrzymują różnicę temperatur do 80 stopni.
 • Znaczek w formie pieczęci
  Logo Neste występuje jako znaczek w formie pieczęci. Firma poręcza za swój produkt swoją reputacją.