Koncentrat płynu do chłodnic

Chroniąc swój samochód, możesz liczyć na znacznie dłuższą żywotność jego podzespołów. W jaki sposób możesz skutecznie dbać o wóz, nie ograniczając się jednocześnie w zakresie jego użytkowania? Stawiaj na sprawdzone płyny eksploatacyjne, pochodzące od renomowanych producentów. Jednym z doskonałych przykładów tego typu produktów jest koncentrat płynu do chłodnic firmy NESTE.


Skomponowany został on na bazie glikolu monoetylenowego i wykazuje się niespotkanymi u konkurencji właściwościami. Oferuje silne działanie antykorozyjne, doskonale przenosi ciepło i umożliwia niestandardowe wydłużenie okresu pracy. Wysoki punkt temperatury wrzenia chroni silnik. Technologia produkcji preparatu jest bezkrzemieniowa, dzięki czemu, wolne kwasy karboksylowe gwarantują ochronę antykorozyjną na rzeczywiście długich dystansach.

Dla samochodów osobowych przewidziano je na poziomie 250 000 km, zaś dla samochodów ciężarowych jest to aż 650 000 km. W przypadku silników stacjonarnych, czas pracy to 16 000 godzin. Wydłużona ochrona wszystkich elementów, działa na korzyść Twojego pojazdu.