Oleje do przekładni przemysłowych

Oleje do przekładni przemysłowych muszą cechować się najwyższymi parametrami, by były w stanie zapewnić ochronę i prawidłową pracę całego systemu. Stawiając na oleje Neste Vaihteisto EP dokonujesz najwłaściwszego wyboru. Dlaczego? Posiadają specjalne właściwości, znacząco wyróżniające je na tle konkurencji.

Oleje Neste powstały przy użyciu najwyższej jakości baz olejowych (parafinowych), uzupełnionych o bezołowiowe dodatki, gwarantujące wysokie ciśnienie (dzięki zawartości siarki oraz fosforu). Substancje te powalają na skuteczną ochronę przekładni przed zbyt wysokim ciśnieniem czy temperaturą zapłonu. Olej dobrze przylega do metali, ma odpowiednio wysoki wskaźnik lepkości i jest odporny na utlenianie.
Wykazuje także doskonałe działanie z zakresu odprowadzania wody, zabezpieczając tym samym metal przed rdzewieniem. Szczególnie polecany jest do skrzyń biegów, które zostały przewidziane do pracy w trudnych warunkach. Sprawdzą się także w tulejach oraz łożyskach, obsługujących wysokie obciążenie.