Smar dla otwartych przekładni kół zębatych

Zastanawiasz się jak najskuteczniej zabezpieczyć otwarte przekładnie kół zębatych? Smar Neste Avora został stworzony do takich właśnie zadań specjalnych. Jest to wysokiej klasy produkt, który powstał na bazie oleju mineralnego, wzbogaconego o zagęszczacz litowo-wapniowy.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego dodatku polimerowego, smar idealnie pokrywa metalowe powierzchnie. Dlaczego warto używać tego produktu? Sprawdzi się on w szerokiej skali temperatury, jaka może pojawić się w warunkach stałej pracy maszyny. Przyczepność smaru oraz jego odporność na zmywanie wodą ma kluczowe znacznie. Ponadto zabezpiecza powierzchnie przed rdzewieniem i posiada dobra pompowalność.

Sprawdzi się znakomicie zarówno na mokrych jak i suchych powierzchniach. Można go wykorzystywać również do zabezpieczania stalowych kabli oraz łańcuchów, niezależnie od tego, czy są używane w niskich czy wysokich temperaturach. Korzystając z produktów o odpowiednio wysokich właściwościach, uzyskasz znacznie lepsze wyniki swoich działań.