Wielosezonowy olej hydrauliczny – NESTE HYDRAULI 32

Zawsze wybierasz produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które będą pozwalały na bezproblemową realizację zadań, jakie stawia przed Tobą codzienność? Jeżeli poszukujesz niezawodnego oleju hydraulicznego, to postaw na produkt marki Neste.

Jest ona bowiem synonimem najwyższej klasy na naszym rynku. Wielosezonowy olej hydrauliczny – NESTE HYDRAULI 32 to produkt uniwersalny, polecany do zastosowań zewnętrznych. Sprawdzi się w każdych warunkach – nawet tych najbardziej ekstremalnych. Przede wszystkim polecamy go do systemów hydraulicznych, które przeznaczone zostały do pracy w szczególnie mocnym obciążeniu. Uniwersalność prezentowanego oleju polega także na tym, iż jest on przystosowany do szerokiego zakresu temperatur.

Jeżeli zarządzasz flotą maszyn budowlanych typu koparki, spycharki czy podnośniki widłowe, to powinieneś je wyposażyć w płyny eksploatacyjne, które z jednej strony maksymalnie wydłużą ich żywotność a z drugiej zapewnią niezawodne działanie. Zapoznaj się ze specyfikacją tego oleju już dziś.