Olej silnikowy do benzyny NESTE CITY PRO W LONGLIFE III 5W-30

Dlaczego warto zwrócić uwagę na olej silnikowy do benzyny – NESTE CITY PRO W LONGLIFE III 5W-30. Pierwszą jego cechą, godną zapamiętania jest wysoka jakość, której trudno szukać u konkurencyjnych firm.

Kolejnym atutem jest przedłużony okres wymiany, pozwalający zaoszczędzić sporą ilość czasu i pieniędzy, niezbędnych przy częstym serwisowaniu posiadanego sprzętu. Produkt ten jest całkowicie syntetyczny, i wyjątkowo dobrze nadaje się do silników w systemie LongLife Service, spotykanych w markach VW, Skoda, Seat czy Audi. Będzie szczególnie przydatny w pojazdach, wyposażonych w filtr cząstek stałych, czyli tzw. DPF.

Kupując ten olej na naszej stronie, zyskujesz pewność jego jakości oraz oryginalności. Współpracujemy bowiem wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i oferujemy gwarancję dostępu do produktów o najwyższych parametrach. Zapewniamy także szeroki wybór olejów hydraulicznych, przekładniowych, przemysłowych, smarów czy czyszczących środków chemicznych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem.