Olej hydrauliczny – NESTE PAINE 46

Szukasz dobrego jakościowo oleju hydraulicznego, który pozwalałby na wszechstronne zastosowanie w posiadanych maszynach i urządzeniach? Postaw na NESTE PAINE 46. To produkt, który gwarantuje najwyższą jakość, nieprzeciętne parametry oraz odporność na działanie w nawet całkiem trudnych warunkach.

Jest to substancja, posiadająca niską temperaturę płynięcia, którą z powodzeniem można stosować w różnego rodzaju hydraulicznych układach przeniesienia mocy. Uzupełniona o różnego typu dodatki – zapobiegające pienieniu, zużyciu, korozji oraz utlenianiu, spełnia wygórowane normy DIN 51524-Part 2 (HLP). Z powodzeniem można go stosować w sprężarkach powietrza, przekładniach jak również urządzeniach smarowanych mgłą olejową.

Kupując olej hydrauliczny – NESTE PAINE 46 w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję, iż nabywasz produkt całkowicie oryginalny, pochodzący z legalnego źródła oraz przechowywany w warunkach, zalecanych przez producenta. Zapewniamy także konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę już dziś!