Olej do smarowania nowoczesnych silników benzynowych

Lubisz korzystać z nowoczesnych technologii, cenisz sobie wygodę, jaką dają współczesne auta i chcesz zachować trwałość swojego pojazdu na naprawdę wysokim poziomie? Zaopatrz się więc w olej do smarowania nowoczesnych silników benzynowych oraz dieslowskich.

Neste CITY PRO 0W-40 został stworzony w oparciu o wyłącznie syntetyczne składniki, jest produktem wielosezonowym i zapewnia doskonałą jakość działania, także w niskich temperaturach. Olej został skomponowany w odpowiednio przemyślany sposób, dzięki czemu zapewnia natychmiastowe smarowanie, nawet zimnego silnika, niezależnie od panujących temperatur. Chroni także w ekstremalnych warunkach. Stawiając na produkt tak wysokiej jakości możesz liczyć na zachowanie silnika w czystości oraz pełnej sprawności przez długi czas.

Jednocześnie, rozwiązanie to gwarantuje zmniejszenie poziomu zużycia paliwa, co znacząco przełoży się na koszty tankowania pojazdu. Jest to preparat uznany i polecany przez najlepszych i najbardziej wymagających producentów samochodów (BMW i Porsche).