Oleje silnikowe do motocykla NESTE MC PRO 10W-40

Chciałbyś aby twój motocykl działał niezawodnie i zachował odpowiednią żywotność? Zainwestuj w dobry jakościowo olej, który będzie chronił go w należyty sposób. Na stronach naszego sklepu znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane oleje, pochodzące od renomowanych producentów.

Jeżeli poszukujesz w pełni syntetycznego oleju do silnika motocyklowego o czterech cylindrach, to sięgnij po NESTE MC PRO 10W-40. Jego skład, oparty na syntetycznej bazie oraz doskonale zbilansowanych dodatkach, tworzy połączenie, którego poszukujesz. Dzięki zapewnieniu zwiększonej stabilności temperaturowej, możliwa jest pełna ochrona katalizatora, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Nie można także pominąć faktu, iż prezentowane przez olej możliwości ścierne (JASO MA-2) są szczególnie przydatne w sytuacji, gdy wymagamy precyzyjnego działania mokrego sprzęgła.

Proponowany olej, można także z powodzeniem stosować w skrzyniach biegów dwucylindrowych motocykli. Kupując produkty z naszej oferty, masz gwarancję ich oryginalnego pochodzenia oraz wysokiej klasy.