Syntetyczny olej silnikowy – Neste City Standard

Syntetyczny olej silnikowy Neste City Standard szczególnie dobrze sprawdzi się w silnikach samochodów osobowych, opracowanych przy użyciu nowoczesnych technologii. Cechuje do niska lepkość oraz znakomicie zbilansowany skład, który zapewnia skuteczne obniżenie tarcia.

Jest szczególnie polecany dla właścicieli nowoczesnych silników Forda. Jest to olej wielosezonowy i energooszczędny. Został opracowany ze szczególnym uwzględnieniem zdolności smarujących ale jednocześnie skutecznie zapobiega tworzeniu się wszelkiego typu szlamów. Przeciwdziała powstawaniu laków i ognisk korozji na silnikach a jego efektywność, nawet przy długotrwałych okresach wymiany oleju, jest wyjątkowo konkurencyjna.

Produkt szczególnie dobrze sprawdza się w silnikach samochodów osobowych ale może być także z powodzeniem wykorzystany do pojazdów dostawczych, zarówno z silnikami benzynowymi jak i dieslowskimi, które zostały opracowane z myślą o olejach z niską lepkością oraz małym tarciem. Wymieniając olej, każdorazowo sprawdź, czy jest zgodny z wytycznymi, zawartymi w instrukcji pojazdu.