Olej przekładniowy do skrzyni biegów – NESTE ATF-X

Szukasz solidnego i odpowiednio wytrzymałego oleju do przekładni skrzyni biegów? Zależy Ci na produkcie, który będzie w pełni odpowiadał specyfikacjom GM oraz najnowszym wymaganiom, narzuconym przez Forda? Starasz się odpowiednio dbać o swoje pojazdy?

Postaw na olej przekładniowy do skrzyni biegów – NESTE ATF-X. To produkt, który znacząco wyprzedza konkurencję rynkową, ze względu na wysoką jakość oraz niezaprzeczalnie dobre właściwości. W przypadku specyfikacji: GM typ A Suffix A i Dexron III G, Allison C3 i C4, Ford M2C 138-CJ i M2C 166-H, Voith DIWA, Ford Merco, przewyższa on nawet, wskazane w nich normy. Posiada zabarwienie w kolorze czerwonym i gęstość (przy temperaturze 15 0C 861 kg/m3).

Nabywając olej od renomowanego producenta, możesz mieć pewność, iż otrzymasz produkt o pożądanej jakości. Kupując u nas, zyskujesz gwarancję oryginalności produktu i konkurencyjną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem olejów, smarów i środków chemicznych, jakie mamy do zaproponowania w sklepie internetowym.