Płyn chłodzący – NESTE JÄÄHDYTINNESTE READY

Używanie wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych, znacząco wpływa na trwałość pojazdów oraz ich osiągi. Stawiając na produkty od renomowanego i godnego zaufania producenta zapewniasz swojemu samochodowi należytą opiekę.

Płyn chłodzący – NESTE JÄÄHDYTINNESTE READY jest doskonałym przykładem produktu, na który warto postawić. Powstał on na bazie monoetyloglikolu. Uzupełniony o odpowiednie dodatki, gwarantuje wysoką ochronę przeciwko pojawianiu się korozji oraz pienieniu się. Z powodzeniem może być stosowany zarówno do silników benzynowych jak i dieslowskich. W naszych warunkach klimatycznych, może być wykorzystywany przez cały rok, ponieważ posiada temperaturę zamarzania na poziomie – 360C. Produkt przewyższa wymogi, stawiane przez specyfikacje BS6580:1992, BS6580:2010 I ASTM D3306 a jego wymiana powinna odbywać się raz do roku.

Kupując płyn chłodzący – NESTE JÄÄHDYTINNESTE READY w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz gwarancję jego oryginalności oraz konkurencyjnej ceny. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.