Olej Wrzecinowy – Neste Kara

Olej wrzecionowy Neste Kara powstał z myślą o tych klientach, którzy poszukują wydajnego i dobrego jakościowo preparatu do smarowania szybkoobrotowych wałów obrabiarek.

Z powodzeniem może być także zastosowany do innych typów urządzeń, które będą sprawnie działały wyłącznie w oparciu o oleje o bardzo małych lepkościach. Neste Kara wyprodukowany został na bazie nisko lepkich olejów bazowych o specyfice  mineralnej, które zapobiegają nadmiernemu pienieniu się płynu oraz zużyciu podzespołów. Z racji swoich właściwości, olej z powodzeniem może być wykorzystywany do smarowania przy zastosowaniu mgły olejowej, w pomieszczeniach o niskiej temperaturze jak i w układach hydraulicznych.

Niezależnie od zaplanowanego użycia, każdy z klientów, będzie usatysfakcjonowany jakością i solidnością proponowanego przez nas oleju. Warto zaznaczyć, iż kupując produkty marki Neste w naszym sklepie, zyskujecie gwarancję ich oryginalności oraz odpowiedniego przechowywania i warunków transportu – co wpływa na zachowanie ich właściwości.