Smar plastyczny – NESTE SUPERLIX EP 2

Smar plastyczny – NESTE SUPERLIX EP 2 powstał z myślą o sytuacjach, w których uniwersalne smary nie radzą sobie zbyt dobrze. Jest to produkt oparty na kompleksie litowym i dzięki temu swobodnie można go używać nawet w całkiem trudnych warunkach.

Szczególnie polecany jest w sytuacji, gdy na układ działają wysokie temperatury bądź jest on poddawany wibracjom. Najczęściej wykorzystywany jest do smarowania łożysk w kołach samochodowych oraz w pojazdach obsługujących ciężki transport. Pomocny okaże się także przy sprzęgłach kardanowych w przekładniach samochodowych bądź do smarowania podwozi. Jeżeli poszukujesz produktu, który sprosta wymaganiom na skalę przemysłową to także powinieneś postawić na smar plastyczny – NESTE SUPERLIX EP 2. Można nim zabezpieczać łożyska i czopy, w przypadku których klasyczne smary okażą się niewystarczające.

Będzie także przydatny dla osób, którzy poszukują optymalizacji w działaniu łożysk w silnikach elektrycznych. Neste to sprawdzona i renomowana marka, która gwarantuje bezkonkurencyjną jakość.