Olej syntetyczny przekładniowy do skrzyni biegów

Chcesz efektywnie wykonywać swoje zadania i maksymalnie ochronić się przed przestojami, związanymi z awariami sprzętów? Postaw na dobrej jakości płyny eksploatacyjne, których działanie będzie gwarantować komfort pracy i bezpieczeństwo układów.

Olej syntetyczny przekładniowy do skrzyni biegów od firmy Neste to doskonały przykład na to, że dobrej jakości dodatki, potrafią znacząco wydłużyć przydatność eksploatacyjną maszyn. Zawiera on dodatki EP, dzięki którym zmniejsza zużycie paliwa i zapewnia ochronę przez cały rok – bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Można go używać do mechanizmów różnicowych samochodów osobowych, autobusów i pojazdów ciężarowych.

 

Sprawdzi się także w skrzyniach biegów w maszynach leśnych i ziemnych. Z racji swoich właściwości, nadaje się do stosowania w przekładniach pracujących w dużym obciążeniu oraz ekstremalnych warunkach. Jeżeli zainwestowałeś w drogi sprzęt, na którym Twoja firma, opiera swoją działalność, to koniecznie zadbaj o jego maksymalną żywotność i sprawność. Najlepszym na to sposobem będzie zakup produktów marki Neste.