Syntetyczny olej do silników dwusuwowych

Syntetyczny olej do silników dwusuwowych to kolejny już, godny polecenia produkt od firmy Neste. Olej ten powstał z myślą o nowoczesnych, wysokoobrotowych silnikach dwusuwowych o dużej mocy.

Jego uniwersalność polega na tym, iż z powodzeniem może być stosowany w silnikach wymagających mieszanki jak i tych z wtryskiem oleju. Z racji optymalnie zbilansowanego składu, zapewnia ochronę układu przez cały rok, bez względu na panujące warunki. Produkt został zabarwiony na kolor ciemnoniebieski i zawiera 18% rozpuszczalników. Chcesz zapewnić swojej firmie bezawaryjność posiadanego parku maszynowego?

Postaw na odpowiedniej jakości urządzenia i wyposaż je w wysokiej klasy płyny eksploatacyjne. Takie połączenie da Ci pewność, iż maksymalnie zabezpieczyłeś się przed postojami w pracy, związanymi z niedyspozycją sprzętu. Inwestując w oleje i płyny eksploatacyjne od Neste, oferujesz swoim maszynom najlepsze warunki do pracy – również tej o szczególnym stopniu trudności i maksymalnym obciążeniu, które towarzyszą nam przecież na co dzień.