Olej do narzędzi pneumatycznych – NESTE ILMATYÖ

NESTE ILMATYÖ to olej, który doskonale sprawdzi się do narzędzi pneumatycznych. Wyprodukowano go z czystych baz olejowych rafinowanych, wzbogaconych o rozpuszczalniki.

Jednocześnie preparat posiada dodatkowe wzmocnienie filmem olejowym, który odpowiada za zwiększenie odporności na zużycie ochranianych części. Jednocześnie olej wyróżnia się ponadprzeciętną przyczepnością i wysoką zdolnością ochrony przed korozją. Nadaje się do pracy w trudnych warunkach (także przy niskich temperaturach), ponieważ posiada dodatki, które mają zdolność wiązania wody i tym samym, skutecznie chronią przed powstawaniem niebezpiecznego lodu.

Penetracja kapilarna oleju jest zachowana na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na produkcie, który będzie oferował wspomnianą ochronę a jednocześnie nie wykazywał się tendencją do tworzenia mgły olejowej, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty od Neste. Używaj go do wszystkich maszyn, napędzanych przez sprężone powietrze. Możesz wybierać pośród czterech różnych klas lepkości preparatu.