Płyn do spryskiwaczy Neste Voltera Strong

Płyn do spryskiwaczy Neste Voltera Strong to preparat przeznaczony do zadań specjalnych. Poradzi sobie w skrajnie trudnych warunkach, przez co zyskał uznanie w oczach użytkowników, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

Płyn do spryskiwaczy Neste Voltera Strong pozwala dokładnie i skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia. Preparat będzie także przydatny podczas pracy w niskich temperaturach. Poradzi sobie z tłustym osadem, resztkami insektów oraz innymi, drogowymi zabrudzeniami. Aby uzyskać pożądaną odporność na zamarzanie, należy rozcieńczyć go we właściwych proporcjach. Nierozcieńczony, będzie działał w temperaturze do -70 0C. W proporcji 1:1 do -30 0C, 1:2 do -17 0C, 1:3 do -11 0C a przy 1:4 do -9 0C. Regularne stosowanie go, ma także inne zalety – przedłuża nienaganny stan wycieraczek i łagodzi efekt porysowanych szyb.
Jednocześnie, nie pieni się w takcie użytkowania, ma kolor niebieski i przyjemnie pachnie. Neste Voltera Strong to niezawodny sposób na czyste szyby w pojeździe, którego używasz na co dzień.