Półsyntetyczny olej dla benzynowych i dieselowskich silników

Stosowanie wysokich jakościowo olejów znacząco wydłuża żywotność silnika i usprawnia jego pracę, co przekłada się w sposób bezpośredni na jakość jazdy, komfort obsługi samochodu i prezentowaną przez niego wytrzymałość.

Jeśli chcesz mieć pewność, iż stosujesz najlepsze rozwiązanie, to postaw na półsyntetyczny olej silnikowy NESTE Premium 10W – 40. Jest on dedykowany zarówno dla silników benzynowych jak i dieselowskich. Cechuje się wysoką mrozoodpornością oraz ponadprzeciętnymi właściwościami smarowania. To zaś gwarantuje optymalizację poziomu zużycia paliwa i zapobieganie nadmiernemu ścieraniu się silnika.

Wysoka temperatura, panująca przy pracy całego układu, powoduje mniejsze parowanie oleju, w porównaniu do jego mineralnych odpowiedników. Ponadto produkt został wzbogacony o liczne dodatki, które poprawiają zdolności smarujące, zapobiegają pojawianiu się ognisk korozji i osadów, wpływając tym samym na przedłużenie sprawności silnika. Olej można stosować z powodzeniem również w silnikach tzw. starego typu.