Wielosezonowy olej silnikowy do diesla

Ciężki transport wymaga niezawodnej obsługi. Aby twoja ciężarówka, autobus bądź inna maszyna do zadań specjalnych działała bez zarzutów, zadbaj o ich silnik w możliwie najlepszy sposób.

Nowoczesny, wydajny i zapewniający najwyższą ochronę olej silnikowy Neste Turbo LXE 10W – 40 powstał z myślą o wysokoprężnych silnikach, w szczególności tych, które obsługują maszyny o dużej mocy. Jest to preparat wielosezonowy. Posiada wysoką zdolność zabezpieczenia silnika, nawet podczas jego pracy w niskich temperaturach. Neste Turbo LXE 10W-40, to olej syntetyczny (w wersji 15W-40 dostępny jest olej mineralny).

Z racji swoich właściwości, spełnia wymagania silników Euro2, Euro 3 oraz EGR, ponieważ pozwala bezproblemowo utrzymać cały układ w czystości, spowalnia zużycie silnika a jednocześnie wyróżnia się niskim stopniem konsumpcji. Jest polecany przez światowych producentów pojazdów do zadań specjalnych (Volvo, IVECO, MB czy Scania). Inwestując dużą ilość pieniędzy w wyposażenie firmy, warto zadbać o jak najlepszy stan techniczny pojazdów, by bezproblemowo służyły przez długie lata.