Smary od Neste Oil

Szeroka oferta produktów fińskiego koncernu Neste Oil to nie tylko różnego rodzaju oleje, ale również inne produkty. Wśród nich ważne miejsce zajmują wysokiej jakości smary.

Neste_Grease_group_11577Podczas pracy ruchomych części wielu maszyn dochodzi pomiędzy nimi do tarcia, które może doprowadzić do uszkodzenia. By nie dopuścić do tego oraz zmniejszyć tarcie stosuje się smary. Smar to według najprostszej definicji zagęszczony olej mineralny lub syntetyczny. Oferowane przez naszą firmę środki smarne wyróżnia najwyższa jakość oraz doskonałe właściwości. Poszczególne rodzaje smarów zawierają różne dodatki uszlachetniające, które zapobiegają korozji, nadmiernemu zużyciu czy chronią przed wilgocią. Z naszej oferty szczególnie polecamy smar łożyskowy, który chroni kompleksowo łożyska oraz smar maszynowy do stosowania w różnego rodzaju maszynach przemysłowych.

Wszystkie oferowane przez nas smary firmy Neste Oil cechuje najwyższa jakość oraz odporność na niskie temperatury oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na produkty fińskiego koncernu.

Dodaj komentarz