Oleje przemysłowe do narzędzi pneumatycznych

W Twojej firmie wykorzystywane są narzędzia pneumatyczne? Mając na uwadze wysoki koszt ich zakupu i ewentualnej naprawy, warto wyposażyć je w dobry jakościowo olej, by jak najdłużej służyły w nienagannej formie.

To właśnie on zapewnia właściwe smarowanie, które usprawnia pracę urządzenia i co najważniejsze przedłuża jego żywotność. Decydując się na produkt NESTE będziesz mieć pewność, iż stawiasz na olej o najwyższych parametrach, wzbogacony o szereg ważnych i potrzebnych dodatków uszlachetniających. Mają one niebagatelny wpływ na ochronę antykorozyjną oraz poprawę parametrów silnika. Prezentowany olej nadaje się do urządzeń o różnej klasie lepkości.
Wyprodukowany został z czystych baz a jego cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na nacisk. Wzbogacony skład, znacząco wydłuża czas, pomiędzy kolejnymi wymianami. Co równie ważne, produkt ten nie powoduje powstawania mgły olejowej. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu swoich sprzętów pneumatycznych w jak najlepszej trwałości, to koniecznie zaopatrz je w dobry olej. Koszt jego zakupu będzie nieporównywalnie niższy z ewentualnymi naprawami.