Oleje silnikowe dwusuwowe

Korzystasz z urządzeń wyposażonych w silniki dwusuwowe? Aby zapewnić sobie ich najlepszą ochronę, należy korzystać z dedykowanych olejów. Idealnym wyborem, przy tego typu sprzęcie, okaże się Neste 2-T Super Bio. Jest to produkt syntetyczny o najwyższej klasie a na dodatek w pełni biodegradowalny (bez oleju rycynowego czy roślinnego).

Idealnie nadaje się do różnego typu skuterów, kosiarek, pił łańcuchowych czy motorów. Druga z możliwych opcji to olej Neste 2-T Super Racing, który szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku motorów wyścigowych oraz innych silnikach dwusuwowych. Nie należy go stosować jedynie w gokartach. Olej został zabarwiony na niebiesko, dzięki czemu znacznie łatwiej można wykryć przedostające się do niego paliwo.

Każdy z tych produktów oraz znacznie więcej olejów i smarów, pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów, znajdziesz w ofercie naszej firmy. Inwestując w dobrej jakości płyny eksploatacyjne, masz szanse na to, by znacznie wydłużyć żywotność silnika i wydobyć z niego maksymalną moc.