Mineralny olej silnikowy – Neste Oil

Szukasz uniwersalnego, sprawdzonego i wysokojakościowego oleju dla Twojego silnika? Wielosezonowy, mineralny olej Neste SUPER 10W-40 przeznaczony jest do samochodów osobowych. Można go stosować zarówno do silników benzynowych jak i dieselowskich. Dlaczego wyróżnia się na tle konkurencji?

Zapewnia optymalny skład, obfitujący w liczne dodatki. Dzięki temu jego właściwości smarne są zachowane na możliwie najwyższym poziomie. Chroni silnik przed korozją. Gwarantuje znakomitą odporność na utlenianie i pozwala zachować silnik w nienagannej czystości – co ma bagatelne znaczenie zarówno dla jakości jego pracy jak i trwałości. Ponadto można go stosować przez cały rok.

Regularna wymiana oleju, który odpowiednio dobierzesz do swojego typu silnika, będzie najskuteczniejszym sposobem na jego ochronę przed poważnymi uszkodzeniami, które są zazwyczaj kosztowne w naprawie. Warto zainwestować w dobry jakościowo olej, gdyż jego zakup będzie kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy tańszy, w porównaniu do naprawy jakiegokolwiek podzespołu silnika.