Olej silnikowy – Neste Special

Planujesz zakup porządnego oleju silnikowego, który będzie oferował najoptymalniejszy stosunek jakości do ceny? W takim wypadku warto postawić na ekonomiczne oleje Neste SPECIAL.

Nadają się one zarówno do silników benzynowych jak i dieslowskich z zastrzeżeniem, iż tylko w wersji bez turbodoładowania. Możesz wybierać pośród pięciu różnorodnych typów olejów, jednakże najpopularniejszym pośród nich jest 15W-40. To olej, który przy normalnych temperaturach eksploatacji może być używany w pojazdach osobowych. Jego skład opiera się na bazach z rop parafinowych, które zostały uszlachetnione najnowocześniejszymi rozpuszczalnikami selektywnymi.

Szczegółowo opracowane dodatki, zapewniają bezpieczeństwo układu, chronią przed osadami i korozją a ponadto gwarantują wysoką skuteczność w zakresie ochrony współpracujących ze sobą elementów. Jego indeks lepkości wynosi 134 a skrajna temperatura pompowalności – 28 0C. Będzie rozsądnym wyborem dla osób, które użytkują samochód bez nadmiernego nadwyrężania jego układu napędowego.