Olej do silników dwusuwowych

W ofercie olejów silnikowych firmy Neste Oil znajdują się również te powstałe z myślą o silnikach dwusuwowych, które spotkać można w motorach czy kosiarkach spalinowych. W dzisiejszym wpisie krótka charakterystyka dwóch olejów z oferty.

Pierwszy z nich to Neste 2-T Super Bio. Jest to wysokiej klasy olej syntetyczny, który jest w pełni biodegradowalny. Powstaje ona na bazie syntetycznych, biodegradowalnych estrów, które nie zawierają w swoim składzie domieszki oleju rycynowego czy roślinnego. Olej może być stosowany w silnikach skuterów, motorów, pił łańcuchowych czy kosiarek, niezależnie od tego czy wykorzystują one do smarowania mieszankę paliwa z olejem czy też bezpośredni wtrysk. Druga propozycja z naszej oferty to Neste 2-T Super Racing. Jak sama nazwa wskazuje idealnie nadaje się on do silników motorów wyścigowych, ale nie tylko. Stosować można go również do innych silników dwusuwowych. Wyjątek stanowią jedynie te montowane w gokartach. Olej zabarwiony jest na kolor niebieski, co ułatwia wykrycie paliwa w oleju.

Szczegółowa specyfikacja opisanych powyżej oraz innych olejów do silników dwusuwowych znajduje się na naszej stronie internetowej.