Olej silnikowy do diesla – NESTE DIESEL 30

Zależy Ci na jak najdłuższej eksploatacji swojego pojazdu? Zadbaj o prawidłową jakość stosowanych płynów eksploatacyjnych. To właśnie one odpowiadają za ochronę podzespołów i ich minimalne zużycie, nawet przy wyjątkowo trudnych warunkach pracy.

Stawiając na produkty marki Neste, będziesz mieć pewność, iż wykorzystujesz to, co najlepsze. Olej silnikowy do diesla – NESTE DIESEL 30 jest produktem wielofunkcyjnym, przeznaczonym szczególnie do silników wysokoprężnych, które posiadają dużą moc oraz turbodoładowanie. Produkt ten doskonale sprawdza się podczas zimowych warunków, zapewniając znaczne oszczędności w zakresie zużycia paliwa. Olej doskonale zabezpiecza silnik, chroniąc przed nadmiernym zużyciem. Jest także niezastąpiony przy przeciwdziałaniu w wytwarzaniu osadów i szlamów, zagrażających trwałości układu.

Zapoznaj się ze szczegółami specyfikacji tego produktu i innymi olejami, znajdującymi się na stronie naszego sklepu internetowego. Na pewno odnajdziesz pośród nich taki, który w pełni odpowie na twoje oczekiwania i potrzeby.