Letni płyn do spryskiwaczy

Wraz z nastaniem wiosny i cieplejszych miesięcy widoczność kierowcy podczas jazdy może ograniczać brud oraz owady. A pamiętać należy, że czysta szyba znacząco zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Dlatego właśnie stosuje się letnie płyny do spryskiwaczy. Ich wybór z pozoru nie wydaje się zbyt skomplikowany, ale jeśli zagłębimy się w temat to z pewnością szybko zmienimy zdanie.

Na rynku nie bez powodu znaleźć można zimowe oraz letnie płyny do spryskiwaczy. Mają one różne składy oraz właściwości i powinno zmieniać płyn w aucie w zależności od pory roku. Jeśli używamy płynu podczas jazdy to z reguły jego nieprzyjemnych zapach czuja wszyscy podróżujący autem. W warto wiedzieć, że niektóre z nich mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Przykładowo mogą one powodować senność lub zawroty głowy. Dlatego przed zakupem płynu powinno się dokładnie zapoznać z etykietą. Szukajmy płynów, które posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Słabej jakości płyn to nie tylko zagrożenie dla naszego zdrowia, ale równie dla samochodu. Co może się stać? Płyn może odbarwić lakier, uszkodzić pióra wycieraczek lub dysze spryskiwacza.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości płyny do spryskiwaczy marki Neste Oil. Szczególnie piolecamy koncentrat Neste Voltera Summer. To środek w pełni ekologiczny i biodegradowalny, który miesza się z wodą i w ten sposób uzyskuje gotowy płyn do spryskiwaczy. W swoim składzie nie zawiera on alkoholu ani innych sztucznych aromatów. Preparat doskonale usuwa z szyby wszelki brud, owady oraz inne zanieczyszczenia.