Olej elektroizolacyjny od Neste Oil

Oleje Klimowicz to oficjalny dystrybutor w Polsce olejów marki Neste Oil. W bogatej ofercie firmy znajdują się oleje o różnym rodzaju zastosowania. Od popularnych olejów silnikowych, po specjalistyczne wykorzystywane w przemyśle.

Neste_Grease_group_11577Wśród oferty olejów przemysłowych znajduje się również olej elektroizolacyjny. Jest to specjalna grupa olejów mineralnych lub syntetycznych, która wykorzystywana jest w różnego rodzaju transformatorach. Ciecz ma spełniać dwie funkcje: izolatora oraz substancji chłodzącej. W naszej ofercie polecamy szczególnie olej Neste Katkaisija 3X. Jest to produkt powstający na najwyższej jakości olejach bazowych. Dzięki niskiej temperaturze płynięcia przystosowany jest on do działania w ekstremalnie niskich temperaturach. Olej wyróżnia się znakomitymi parametrami, jeśli chodzi o straty elektryczne czy zdolność chłodzenia. Posiada on również dodatek zapobiegający korozji.

Olej elektroizolacyjny marki Neste to produkt najwyższej jakości, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania klientów.

Dodaj komentarz