Olej do skrzyni biegów odgrywa bardzo ważną rolę, zarówno w przypadku manualnej, jak i automatycznej przekładni. Pozwala on zmniejszyć tarcie pomiędzy jej elementami, odprowadza ciepło, a także tłumi hałas i wibracje dzięki postaci płynu. Do skrzyni biegów stosowane muszą być oleje, które zapewnią im niezawodność podczas codziennej eksploatacji. Wraz z rozwojem technologii przekładnie stały się skomplikowanymi mechanizmami, które potrzebują zaawansowanej ochrony.

Oferowane w naszej hurtowni oleje do skrzyni biegów firmy Neste Oil wyróżniają się wysokimi parametrami i potrafią skutecznie wydłużyć żywotność przekładni. Zapewniają one doskonałe smarowanie wszystkich elementów skrzyni, a dzięki wzbogaceniu o dodatki uszlachetniające skutecznie wydłużają jej żywotność. Oferta jest na tyle szeroka, że każdy kierowca z łatwością dobierze olej do skrzyni biegów idealny dla swojego auta.

W asortymencie hurtowni znajdują się oleje o rozmaitych właściwościach i przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów. Oferta naszej firmy to produkty nie tylko do przekładni manualnych, ale również syntetyczny olej do skrzyni automatycznej odpowiadający najnowszym specyfikacjom największych producentów przekładni na świecie.